Karel Dect Sistem Bağlantı Şeması
Karel IP Dect Sistem

Karel IP Dect Sistemi

Karel IP-Dect Sistem Genel Özellikleri
   1) DECT ve VoIP teknolojisi bir arada. Karel IP-DECT sistemi klasik DECT teknolojisi ile IP işbirliğinin bir ürünüdür. Yüksek kalitedeki ses, santral ve baz istasyonları arasında ağ üzerinden taşınırken, el üniteleri ve baz istasyonları arasındaki iletişim DECT standartında gerçekleşmektedir. IP-DECT sistemi DECT teknolojisinin temel standartlarından ödün vermemekte, kapsama alanı içindeki kullanıcıların yüksek ses kalitesi ve güvenlik ile haberleşmesine imkan tanımaktadır.

   2) Kolay kurulum ve yönetim IP-DECT sistemi mevcut ağ yapısına kolaylıkla entegre olabilmekte ve ek bir donanıma ihtiyaç duyulmamaktadır. IP-DECT sistemi, ağ altyapısı ile birlikte tek noktadan yönetilebilmekte ve yönetim maliyetleri, iş gücünden tasarruf sağlanabilmektedir. Merkez veya ofislerinizdeki baz istasyonlara herhangi bir internet tarayıcı üzerinden erişilebilmekte bu sayede noktadan bağımsız sistem yönetimi gerçekleştirilebilmektedir.

   3)Modüler ve uyumlu yapı Karel IP-DECT sistemi desteklediği yüksek sayıda baz istasyonu ve el ünitesi ile her ölçekteki kablosuz sistem için modüler çözümdür. Şirketinizin büyüklüğü ve gelecekteki ihtiyacınıza göre Karel IP-DECT sistemi sadece baz istasyonu ve el ünitesi eklentileri ile 1.000 baz istasyonu ve 10.000 el ünitesine kadar genişeyebilmektedir. Her baz istasyonu aynı anda 8 görüşmeye destek vermektedir. Sistem Analog, Sayısal ve IP tüm Karel santralları ile uyumlu çalışabilmekte, kapsanacak alan ve kullanıcı sayısına uygun yapılandırılabilmektedir.

   4)Handover ve Roaming desteği ile kesintisiz iletişim sağlama. Karel IP-DECT sistemlerinin handover desteği ile hareketli kullanıcıların yaptığı görüşmeler baz istasyonu kapsama alanları arasında gezerken kesilme yaşanmamakta, görüşmenin devamlılığı garanti altına alınmaktadır. Karel IP-DECT sisteminin Roaming desteği sayesinde ofisleriniz tek bir kablosuz haberleşme çatısı altında birleşmekte, çalışanlarınız aynı el ünitesi ve abone numarası ile farklı bir ofisten de görüşme yapabilmektedir.
Karel IP Dect Sistemi
Karel Telefon Santrali İletişim Teknolojisinde Doğru Adres
www.kareltelefonsantrali.com.tr
Karel Ürünleri
Karel IP Telefon Santrali

Karel Telefon Santralleri

Karel GSM Terminalleri

Karel Dect Sistemler